ویژگی شرکت های مختلط غیر سهامی

ویژگی شرکت های مختلط غیر سهامی : در میان شرکت ها و رسته ها ، شرکت های مختلط غیرسهامی وجود دارند که نوعی از شرکت هستند و خود مشخصه ها و ویژگی های خاصی دارند.

در اصل این شرکت ها بین یک یا چند نفر شریک ضامن با یک یا چند نفر رئیس شرکت تشکیل می شود ، شرکت مختلط غیرسهامی مسئولیت های محدودی دارند که زیر نظر یک نام تجاری ویژه و برای کارهای تجاری شکل می گیرد.

اگر به نقش شریک ضامن توجه کنیم برای همه ی قرض های می باشد که امکان دارد به جز دارایی های شرکت ، برای شرکت وجود داشته باشد . به معنی دیگر شریک ضامن مسئولیت تمام دارایی ها و قرض ها را بر عهده داشته است. شرکت مسئولیت محدود نیز به کسی گفته می شود که در اصل به مقدار سرمایه ی که قرار است بدهد مسئولیت دار می گردد.

 

ویژگی شرکت های مختلط غیر سهامی

 

هنگامی که شما در حال ثبت شرکت می باشید باید نام شرکت مختلط را به همراه حداقل نام یکی از شرکا در نام شرکت ذکر  کنید و اگر اینچنین انجام نشود ممکن است بعدها برای شما مشکلاتی پدید آید. برای اینکه یک شرکت را ثبت کنید باید مدارک زیر را در اختیار داشته باشید :

  • یک نسخه از شرکت نامه
  • در صورتی که اساس نامه دارید باید از آن نیز یک نسخه ارائه دهید
  • از شرکایی که سمت ریاست دارند یا از شریک ها یک لیست تهیه کنید

بدین ترتیب در مرحله اول مشخص می شود که این شرکت ها به ثبت شرکت با مسئولیت محدود نیاز است و باید هر چه سریع تر برای ثبت این شرکت اقدام نمود.


کمپانی پرس بزرگترین مرجع برای معرفی شرکتهای معروف و تازه تاسیس در زمینه ثبت برند و ثبت شرکت می باشد. برای کسب اطلاعات در رابطه با قوانین ثبت شرکت , تغییرات شرکت و… می توتانید وارد وب سایت کمپانی پرس شوید .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *